EAST

EAST Zasilacze UPS

 

Marka zasilaczy awaryjnych EAST oferuje nam szeroki zakres urządzeń, które zwiększają bezpieczeństwo. Wszystko zaczyna się od zasilania. Stabilne i nieprzerwane zasilanie jest niezbędne do prawidłowej pracy, wszystkich urządzeń elektronicznych. W ofercie szeroki wybór zasilaczy online, line-interactive, zasilacze do montażu w szafach rack a także inwertery które doskonale sprawdzają się w przypadku podtrzymania pracy kotłów ogrzewania centralnego oraz elektroniki sterującej. Dobierając akumulator odpowiedniej pojemności możemy sterować czasem podtrzymania. W ofercie także zasilacze 3 fazowe o większej mocy. Do wyboru mamy rozwiązania różnej klasy:

 

Zasilacze Online – to jeden z najwydajniejszych modeli, który zapewnia stabilne napięcie, dzięki przepływowi prądu przez falownik. Taki zasilacz UPS charakteryzuje się większymi gabarytami i wyższymi kosztami eksploatacji, ale za to jest bardzo czuły na zakłócenia w sieci. Sprawdzi się w przypadku najbardziej wymagających urządzeń takich jak aparatura szpitalna.

Offline – urządzenie to czerpie energię z głównej sieci, a uruchamia się w przypadku wykrycia zakłóceń napięcia. Charakteryzuje się wydajnością oraz niskim kosztami eksploatacji, ale także nieco opóźnionym czasem reakcji. Zasilacz awaryjny sprawdzi się więc w warunkach domowych, aby zapewnić sobie stabilny dostęp do energii elektrycznej.

Line-interactive – to bardziej rozbudowana wersja modeli offline, która charakteryzuje się nieco lepszymi parametrami i czasem reakcji. Zasilacze UPS w razie wykrycia spadku napięcia stabilizują przepływ prądu bez konieczności uruchamiania akumulatora.

Sortuj wg:
 • inverter_inv600.jpg

  Inwerter INV 600

  INV600 to profesjonalny inwerter UPS przeznaczony do bezpiecznego zasilania sprzętu elektrycznego. Urządzenie posiada moc skuteczną na poziomie 600W, kształt napięcia wyjściowego: sinusoida.


   

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com