Ostatni produkt
nph5.jpeg

NPH5-12

Cena:136.00

Fideltronik ARES 800LT2 Zasilacz Awaryjny UPS

Baterie Akumulatory » Baterie UPS » Fideltronik

ARES 800LT2
ARES 800LT2
Sprawdź dostępność tel. 798141279

Ares 800LT to zasilacz awaryjny zbudowany w technologii line-interactive o mocy 800VA (480W) pozwalający zabezpieczyć dwa komputery lub serwer.

Wbudowany mikroprocesor bada parametry sieci energetycznej i w przypadku nieprawidłowości podejmuje odpowiedni działania aby zapewnić pełną synchronizację z siecią energetyczną oraz minimalne czasy przełączenia. Dzięki układowi AVR zasilacz może pracować ciągle przy znaczących spadkach napięcia zasilania, bez korzystania z energii akumulatora. Podczas stanu awarii zasilania procesor kontroluje pracę falownika, stan baterii i sieci zasilającej. W przypadku powrotu sieci zasilającej do właściwego stanu procesor zapewnia odpowiednie przełączenie z pracy bateryjnej na sieciową.

Stan zasilacza jest sygnalizowany za pomocą diod LED na panelu przednim oraz stany alarmowe (awaria zasilania, baterie rozładowane, przeciążenie) są dodatkowo sygnalizowane akustycznie.

Zasilacz posiada interfejs komunikacyjny i wraz z dołączonym oprogramowaniem UPS Monitor pozwala na zamykanie systemu operacyjnego.

Przełączniki konfiguracyjne pozwalaj także na zamianę takich parametrów zasilacza jak : próg załączenia, autotest, samoczynne załączanie wyjścia, czułość co pozwala użytkownikowi dostosować go do własnych potrzeb.

Dodatkowo zasilacz posiada możliwość zwiększenia czasu pracy poprzez dołączenie dodatkowych modułów baterii MB4821.

 

 Parametry:

 

Moc pozorna 800 VA
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba akumulatorów 8
Napięcie 230 V
Pojemność akumulatora 7 Ah
Czas przełączenia (maks.) 1.5 ms
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 55 min
Typ obudowy Tower
Zabezpieczenia / filtry Przeciwzwarciowe
Złącza Brak danych
Wymagania środowiskowe

0oC - 40oC

Kolor Biały
Wymiary

340mm x 345mm x 255mm

Waga 35 kg

Podobne produkty:

 

 

Akumulator Baterie Pakiet do zasilacza UPS Fideltronik ARES 800LT2

rbc27.jpg

Komplet baterii na wymiane do zasilacza awaryjnego UPS Fideltronik. Szczelne bezobsługowe akumulatory. Nowoczesne beterie marki CSB bezobsługowe o wysokiej jakości zaprojektowane do pracy buforowej. Pasują do zasilaczy Ares 800LT2