Ostatni produkt
yb4.png

YUASA YB4L-B (CP)

Cena:65.00

MGE-68405 Eaton EX EXB RT 3U Extended Battery Pack

Baterie Akumulatory » Baterie UPS » MGE

Zestaw 12 sztuk baterii do modułu bateryjnego MGE-68405 Eaton EX EXB RT 3U Extended Battery Pack. Akumulatory HR1234WF2 12V 9Ah Są to baterie do zastosowań ogólnych, powszechnie stosowane w zasilaniu rezerwowym, zasilaczach bezprzerwowych, ups. Projektowana żywotność 5 lat w pracy buforowej lub ponad 260 cykli przy 100% rozładowaniach w pracy cyklicznej. Jak wszystkie baterie CSB, Nadają się do ponownego ładowania, są wysokowydajne, zabezpieczone przed wyciekami i bezobsługowe.

 

Baterie typu VRLA są bateriami używanymi do zasilania awaryjnego sprzętu przenośnego, automatyki fabrycznej i biurowej. Baterie współpracują również razem z ogniwami słonecznymi, tworząc zdecentralizowane systemy zasilania. Baterie w technologii VRLA posiadają niewielką wagę i wymiary, dlatego wykorzystanie ich jest bardzo ekonomiczne. Dodatkową korzyścią jest ich szczelna budowa, która eliminuje konieczność uzupełniania elektrolitu wodą.

Szybka wymiana na baterie CSB - zapewnia czystą, nieprzerwaną moc która chroni twoje urządzenia dzięki najnowszej technologii produkcji baterii
Bateria wymieniana przez użytkownika - możliwość wymiany baterii przez użytkownika redukuje(MTTR) średni czas do naprawy.
Wymiana Baterii bez narzędzi - pozwala na szybką i łatwą wymianę baterii
Instalacja Plug-and-Play

Specyfikacja
Napięcie 12V
Pojemność 9Ah
Ilość w zestawie 4szt
Waga 12Kg
Wymiary 260mm x 151mm x 94mm
Żywotność      3 - 5 Lat
Typ      CSB Szczelna kwasowo-ołowiowa bateria z możliwością ponownego ładowania o wysokiej wydajność, odporna na wycieki bezobsługowa
Gwarancja      12miesięcy


 

Zamiennik: baterie do modułu zewnetrznego.

MGE-68405 EX EXB RT 3U Extended Battery Pack
 MGE jest zarejestrowanym znakiem fabrycznym i jest używany tylko w celu odniesienia.

Ten produkt zostanie sprzedany jako MGE OEM Zamiennik

 

Specyfikacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Własności baterii:

(1) Bezobsługowość Gaz wytwarzany podczas elektrolizy wody w obciążonej baterii, jest absorbowany i redukowany do elektrolitu poprzez elektrody to czyni baterię bezobsługową.

(2) Może być zainstalowana i eksploatowana w dowolnej pozycji nie powodując wycieków. Nie zawiera ciekłego elektrolitu, ponieważ jest on zatrzymany przez separator i elektrody. Podczas normalnej pracy gaz jest absorbowany przez elektrody i nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki temu baterie mogą być używane w każdej pozycji zarówno w domach jak i biurach.

(3) Środki bezpieczeństwa Nadmierny obciążenie lub niewłaściwa metoda ładowania może powodować zwiększoną produkcję gazu. Baterie VRLA są wyposażone w zawór bezpieczeństwa, który wykrywa wzrastające wewnętrzne ciśnienie, i pozwala na wydalenie nadmiaru gazu na zewnątrz.

(4) Używanie po długim okresie przechowywania Użycie podczas konstrukcji siatki ołowianej z domieszką wapnia, zapobiega samoistnej utracie pojemności zmniejszając ją od 1/3 do 1/4 w stosunku do baterii konwencjonalnej z siatką na bazie antymonu. To znacznie przedłuża okres przechowywania oraz zwiększa żywotność baterii.

(5) Wysoka wydajność baterii kawasowo-ołowiowych Posiadając doskonałą charakterystykę rozładowania oraz niską rezystancję wewnętrzną, bateria nadaje się do wielu zastosowań. Główne zastosowania obejmują pracę cykliczną z wielokrotnym rozładowaniem i ładowaniem oraz wykorzystywane w pracy w trybie awaryjnym "stand-by", w którym bateria jest zwykle utrzymywana w stanie naładowanym i rozładowywana tylko wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

(6) Oszczędności Baterie VRLA mogą być używane do 260 lub więcej cyklów przy 100% rozładowaniu w pracy cyklicznej i trzy do pięciu lat w pracy awaryjnej. Bateria jest bezobsługowa i nie generuje praktycznie żadnych kosztów podczas pracy. Ich mała budowa waga i wysokie osiągi przyczyniają się do obniżania całkowitego kosztu systemu zasilania. (Temperatura pracy: 25°C (77°F)).

 

Konkretne Zastosowania:

 

(1) Praca cykliczna: " Przenośne VTR/TV, magnetofony, radia, i etc. " Narzędzia z napędem elektrycznym, kosiarki, odkurzacze " Kamery i fotograficzny sprzęt " Przenośne komputery osobiste, procesory tekstów, przenośne terminale i etc. " Przenośne urządzenia pomiarowe " Przenośne aparat telefoniczne " Różne zabawki elektryczne i rekreacyjne wyposażenie " Wyposażenie oświetlenia

(2) Użycie w trybie awaryjnym: " Systemy komunikacji urządzenia elektroniczne " Oświetlenie awaryjne " Alarmy pożarowe i systemy bezpieczeństwa " Urządzenia telemetryczne " Komputery biurowe, procesory, urządzenia wyposażenia i automatyki biur " Roboty, sprzęt kontrolny i automatyka w fabrykach " Zasilacze UPS " Telekomunikacja

(3) Ogniwa słoneczne. Wytwarzanie energii elektrycznej: " Oświetlenie ulic " Elektrownie wodne " Przenośne generatory prądu " Systemy energetyczne małych miejscowości.

 

kod. E123412C