Ostatni produkt

Yuasa

 

Made in USA.

 

Yuasa Battery, Inc. od 1979 produkuje swoje baterie do motocykli w U.S.A. aby spełniały bezwzględnie najwyższe standardy. Większa część akumulatorów Powersports o dużej pojemności są produkowane fabryce Laureldale. Wszystkie pozostałe baterie Powersports są produkowane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych Yuasa w różnych krajach na całym świecie. Każda fabryka Yuasa spełnia takie same rygorystycznne wymogi dotyczące procesów produkcji zapewniając najwyższe standardy i najwyższą jakość jaką jest Yuasa.

 

Yuasa jest największym amerykańskim producentem i największym dystrybutorem baterii motocyklowych, akumulatorów do skuterów śnieżnych, skuterów, pojazdów terenowych QUAD'ów oraz  skuterów wodnych.

YUASA jest zaufanym dostawcą cześći dla wielu producentów z różnych sektorów światowego rynku beterii. Dzięki produkcji baterii, które generują więcej mocy, są trwalsze, i wymagają minimalnej obsługi, Yuasa Battery, Inc. osiągnęła czołową pozycję w produkcji baterii do rozruchu małych silników. Nieustanne prowadzenie badań i rozwój, wraz z niezmiennymi standardami jakości produkcji, pozwala utrzymywać pozycję YUASA jako wiodącego producenta i światowego lidera.

 

 

 

 

Nr.1 na Świecie

Baterie motocyklowe Yuasa są wiodącą światową marką. Akumulatory Yuasa są montowane do około 90% produkowanych motocykli (pierwszy montaż). Przez lata, Yuasa zaopatrzyła w baterie wielu producentów takich jak Buell, Cannondale, Excelsior-Henderson, Harley-Davidson, Honda, Indian, Kawasaki i Polaris Victory, w ilości większe niż wszyscy pozostali producenci baterii łącznie. (Yuasa zawsze dąży do tego aby przewyższyć potrzeby swoich producentów i spełnić wysokie wymagania technologiczne ich motocykli. Producenci którzy mają wysokie wymagania zawsze i zdecydowanie wybierają akumulatory Yuasa. Więc już wiesz co wybrać. Oferta firmy pokrywa całe zapotrzebowanie na oryginalne baterie o rożnym zakresie mocy, wydajności i niezawodności. W czterech grupach dostępne są baterie: bezobsługowe o wysokiej wydajności, bezobsługowe VRLA (kwasowo-ołowiowe z zaworem bezpieczeństwa), YuMicron i YuMicron CX.